top of page

Aedade ehitus

Põhilisteks aia ehitus materjalideks on puit, võrk ja metall.
Valikuid on mitmeid nii postide kuju ning materjali osas. Ka Lippide paigutuses- horisontaalne/vertikaalne, lippide tipud- ümar, sirge, diagonaal. Valida saab aia kõrguse, materjalide vahel ning nende töötluse ning paigalduse osas.

Omalt poolt aitame Teil välja selgitada milline aed sobiks ümbritsevasse miljöösse. Pinnase ning ümbruse eripärasid arvesse võttes pakume Teile sobivaima lahenduse.

Klassikaline ja kindel valik. Puit on levinuim aiaehitus materjal Eestis. Piiritleb maitsekalt Teie koduaeda ning tagab soovi korral ka piisavalt privaatsust. Võimalik ehitada mitme erineva väljanägemisega, see sõltub vaid Teie eelistustest ja valikutest.

Esinduslik ja tugev valik. Loob krundile korrektse väljanägemise, vaatevälja piiramata. Kauakestev materjal. Ei vaju ega karda niiskust. Võimalik luua omanäolist välimust kohandades: -varbide jämedust, kõrgust -erinevad postid -sepiselemendid

 

Praktiline ja lihtne valik. Piiritleb krundi ning jätab vaatevälja avatuks. Kiirelt ning lihtsalt paigaldatav. Hea lahendus ka väikese eelarve puhul. Töös kasutame kvaliteetset Luxor võrku.

Please reload

bottom of page